ULTIMATE VERSIYONUMUZ YAYINLANDI


 

 

İLON ECZANE OTOMASYONU ULTIMATE VERSIYON

CRM UYGULAMALARI

 

 

CRM İşlemlerine Programın Ana Menüsünden Ulaşılabilir.

Promosyon Tanımları

Program Şuan İçin 14 Ayrı Promosyon Tanımlayabilir ve İstenirse Aynı Satışa Öncelik Sıralamasına Göre Birden Fazla Promosyon Uygulanabilir.

Puan ve Hediye Çeki Tanımları

Program Şuan İçin 4 Ayrı Puan ve 2 Ayrı Hediye Çeki Uygulaması Tanımlayabilir ve İstenirse Ayrı Günlerde 3 Adet 50 TL Üzeri Alışverişe 30 TL Hediye Çeki Gibi Birden Fazla Satışa Puan veya Hediye Çeki Uygulaması Yapılabilir.

Kazanılan Puanlar Hediye Çekine Dönüştürülüp Hediye Çeki Basılabilir.

Hediye Çekinizi Matbaa veya Ajansınız Aracılığı İle Bastıracağınız Matbu Formu Doldurabileceğimiz Gibi Programdan Dizaynına Resim Olarak Ekletip Programın Sadece İsim ve Diğer Bilgilerini Doldurmasını Sağlayabilirsiniz.

Satış Esnasında Hediye Çekinizi Barkoddan Okutup, Çeki Verdiğiniz Cari İle Kullanan Cariyi Kıyaslayabilir. Çekin Daha Önce Kullanılıp Kullanılmadığının Kontrolünü Yapabilirsiniz.

Satış Esnasında Puan ve Promosyon Uygulamaları

Satılan Ürünler ve Cari Hesap Girildikten Sonra Kaydet Tuşuna Bastığınızda, Eğer Belirlemiş Olduğunuz Şartlar Gerçekleşirse Puan ve Promosyon İşlemleri Otomatik Olarak Program Tarafından Yapılacaktır.

Yukarıdaki Örnekte Satış Tutarına %10 İndirim ve 50 TL’ye %10 Puan Uygulaması Yapılmıştır.İstenirse Hediye Çeki Detay Bölümden de Anında Basılabilir.

Cari Sadakat Kartı Tanımları

Cari Hesabınıza Birden Fazla Kart Tanımlayabilir Bunu Tüm Cari Seçim Ekranlarında Kullanabilirsiniz.

Raporlama Sistemi

© 2002 – 2013 Tüm Hakları İletişim Online Ltd. Şti. ne Aittir

 

 3575